درباره ما ... درباره شرکت چسب عایق آذر آبادگان

دربـاره کارخانه چسب عایق آذرآبادگان

كارخانه واقع شده در شهر تبریز، در زميني به مساحت 4000 مـتر مـربـع و زيـر بناي 2200 متر مربع، داراي ظرفيت توليد روزانه بالغ بر 12 تن در يك شيفت كاري مي باشد. درباره شرکت چسب عایق آذر آبادگان

  • تجهیزاتسیستم های حرفه ای و مدرن
  • سابقه بیش از 30 سال
  • مشاورهارائه مشاوره قبل از خرید
  • پشتیبانیارائه پشتیبانی مادام عمر

تاریخچه ما ...

درباره شرکت چسب عایق آذرآبادگان

 

مجموعه آذرآبادگان با تیم قدرتمند مهندسی و تحقیق و توسعه، قادر به طراحی و تولید محصولات بنا به نیازمندی های مشتری بوده و همواره سعی در استفاده از تکنولوژی های نوین در راستای بهبود کیفیت و رضایت مشتریان دارد. شرکت آذرآبادگان همواره به دنبال دستیابی به همسویی استراتژیک و مزایای متقابل با مشتریان، از طریق کیفیت محصولات بالا، تعامل پیوسته با مشتریان و زمانهای تحویل کوتاه، می باشد.
اين سازمان از سال 1374 جهت تدوين سيستم هاي كنترل كيـفيت و تحويل قطعات با مرغوبيت مـوردانتـظـار مـشـتـريان سـيستمISO 9000/94 را همگام با چك ليست ارزيابي ساپكو انتخاب كرده است . و از سال 1383 استاندارد ISOTS 16949:2002 را جهت بهبود در سیستم مدیریت کیفیت سازمان مد نظر قرار داده است.و پس از آن نیز استاندارد ISO TS 16949 / 2009 را برگزیده است. و همواره تلاش نموده است مطابق با استانداردهای جهانی خود را بروز نگه دارد.
و هم اینک نیز، اسـتـانـدارد ISO 9001 / 2015 و IATF 16949:2016 را برگزيده است و همواره تلاش مي كند در كنار اين استاندارد الزامات مشتريان را نیز پوشش دهد. همچنین دارای گریدA از شرکت سازه گستر سایپا،گرید B از شرکت ساپکو و گرید BBB از بهمن موتور می باشد.

دریافت یک مشاوره رایگان

اگر نیاز به راهنمایی دارید با ما تماس بگیرید و یک مشاوره رایگان دریافت کنید.