فروش-عایق-صوتی-خودرو

امروزه از بین بردن صدا های آزاردهنده خودرو با نصب عایق صوتی در قطعات خودروی شما میسر شده است ، اگر به دنبال مراجع فروش عایق صوتی خودرو هستید ؛ ابتدا بایستی از کیفیت محصولات آن به صورت آنلاین و یا حضوری مطلع شوید . جهت عایق سازی خودرو روش های زیادی همچون ؛ استفاده از کفپوش عایق صدا و نصب عایق بازتابنده ی صدا وجود دارد . در حالت کلی استفاده از این عایق های صوتی به کاهش نویز و صدا های آزار دهنده در خودروی شما منجر خواهد شد


امروزه از بین بردن صدا های آزاردهنده خودرو با نصب عایق صوتی در قطعات خودروی شما میسر شده است ، اگر به دنبال مراجع فروش عایق صوتی خودرو هستید ؛ ابتدا بایستی از کیفیت محصولات آن به صورت آنلاین و یا حضوری مطلع شوید . جهت عایق سازی خودرو روش های زیادی همچون ؛ استفاده از کفپوش عایق صدا و نصب عایق بازتابنده ی صدا وجود دارد . در حالت کلی استفاده از این عایق های صوتی به کاهش نویز و صدا های آزار دهنده در خودروی شما منجر خواهد شد .

فروش عایق صوتی خودرو

اگر تا بحال از عایق صوتی برای خودرویتان استفاده کرده باشید ، قطعا از تاثیر چشمگیر آن با خبر هستید . و اهمیت خرید و نصب عایق صوتی خودرو را می دانید . در حالت کلی اگر میزان سر و صدا در ماشینتان غیر قابل تحمل است ، میلیون‌ ها تومان بابت مشکلتان ندهید که یک ماشین جدید بخرید . به جای آن می توانید ، با سرمایه بسیار کمتری ؛ مشکلتان را با نصب عایق حل کنید . بایستی این موانع و عایق ها را بین سر و صدا و مکان‌ هایی که نمی‌خواهید سر و صدا نفوذ کند ، قرار دهید . این کار در واقع به معنای مهار ؛ انعکاس یا جذب امواج صوتی است . مواد عایق صدا با جدا کردن کابین اتومبیل تا حد معینی از صدا جلوگیری می‌کنند . سطح موفقیت عایق صداگیر خودرو به روش انتخابی شما بستگی دارد . علاوه بر این ، همچنین سطح کاهش صدا به مدل ماشین شما بستگی دارد . بطور مثال ، وسایل نقلیه قدیمی‌ تر را سخت‌ تر می‌توان به درجه‌ی بالایی از عایق صدا بودن تبدیل کرد . با این حال بدون توجه به نوع ماشینی که رانندگی می‌کنید ، حین آغاز عایق سازی خودرویتان نباید انتظار سکوت مطلق را در اتاق خودرو داشته باشید . پد صداگیر خودرو و یا به عبارتی نمد صداگیر درب خودرو راحتی و آرامش را در خودروی شما افزایش می دهد . مراجع فروش عایق صوتی خودرو ، مواد اولیه ی سازنده را به صورت عمده تهیه کرده اند و به ساخت و تولید آن می پردازند .

روش های عایق کردن

جهت عایق سازی صوتی خودرو ، سه روش وجود دارد که به توضیح آنها می پردازیم . مراجع فروش عایق صوتی خودرو روش های نصب و راه اندازی را برای شما توضیح خواهند داد .

 • استفاده از کفپوش عایق صدا : این یک روش ارزان و آسان برای عایق سازی صوتی خودروی سواری شماست که کاهش نفوذ سر و صدا به اتومبیل شما را سبب می شود . مواد داخل این کفپوش حاوی بوتیل است ، که باعث جذب صدا و رفع لرزش‌ ها می‌شود . شما می‌ توانید آن را هر جای اتومبیل خود نصب کنید ، انجام آن آسان است و نیازی به تخصص ندارد . یک چسب در یک طرف کفپوش وجود دارد که به راحتی می توانید آن را بچسبانید ، سپس از غلتکی برای صاف کردن آن استفاده کنید . نکته‌ ی جالب در مورد این کفپوش‌ ها این است که برای کارآمدی آن ، لازم نیست که شما حتما 100٪ کف یا درها را بپوشانید .
 • نصب عایق بازتابنده ی صدا : علاوه بر نصب فوم آکوستیک و چسب صداگیر خودرو ، شما می‌توانید عایق بازتابنده‌ صدا هم اعمال کنید . این مواد کاملاً زیر کفپوش های عایق صدای خودرو شما قرار می‌گیرد . این به کاهش سر و صدای جاده و گرما هنگام رانندگی کمک می‌کند . اثربخشی عایق بازتابنده واقعا شما را شگفت زده خواهد کرد ، مثل یک لایه‌ ی نازک لاستیکی بنظر می‌ آید که شاید فکر کنید اصلا تاثیری در کاهش سر و صدای خودروی شما ندارد .
 • پوشاندن تمام شکاف‌ ها : اگر می خواهید بدانید چگونه از طریق استفاده درزگیر ها بهترین نتیجه را بگیرید ، لازم است همه‌ ی شکاف‌ ها و منافذ را هرچند کوچک بپوشانید . که این درزگیری ها شامل مواردی چون ؛ عایق کاری کف خودرو ،‌ عایق کردن درب خودرو و همچنین عایق کردن سقف خودرو می‌باشد .
فروش-عایق-صوتی-خودرو
انواع عایق صوتی با ضخامت کم: عایق صوتی یک ویژگی است که با استفاده از مواد مختلف برای کنترل و کاهش اثر صدا …

مزایای نصب عایق صوتی خودرو

 1. آرامش حین رانندگی : اگر خودروی شما دارای توربو است و از یک جاده ناهموار عبور می‌کنید ، عایق صوتی تضمین می‌کند که مسافران داخل خودرو بدون شنیدن هیچ گونه سر و صدایی از چرخ‌ ها و یا هر بخشی از خودرو مانند موتور ، حرکت می‌کنند .
 2. افزایش امنیت : گاهی اوقات افراد مهم ، جلسات خود را داخل خودروهایشان می‌گذارند . این مکالمات می‌تواند راجع به امنیت ملی باشد و بنابراین بهتر است هیچ کس این مکالمه را نشنود . از این رو عایق صوتی مفید خواهد بود ، به خصوص اگر آن‌ها نخواهند هویت خود را به مردم نشان دهند .
 3. افزایش کیفیت صدای سیستم صوتی شما : برای مثال شما به تازگی یک سیستم استریوی جدید در خودرویتان نصب کرده‌اید . بمرور متوجه می‌شوید که تداخل سر و صدای موتور قدیمی با بلندگو ، لذت شنیدن موسیقی شیرین را از شما می‌گیرد . برای حل این مشکل کافی است عایق صوتی را در تمام قطعات خودرویتان نصب کنید . مراجع فروش عایق صوتی خودرو این مزایا را برای شما تاکید می کنند .
 4. کاهش سر و صداهای خارجی : نه تنها صدای موتور و چرخ‌ها بلکه صدای ؛ مردم ، خودروهای دیگر و محیط هم می‌توانند به داخل ماشین راه پیدا کنند . اکثر این صداها غالبا برای افراد آزار دهنده به نظر می رسند . برای جلوگیری از نفوذ این سر و صداها ، به ویژه هنگامی که شما نیاز به سکوت مطلق درون خودروی خود دارید ، می توانید اقدام به نصب عایق صوتی کنید .
 5. از جهان اطرافتان دور می‌شوید : اگر حواستان نباشد و صدای سیستم صوتی شما زیاد باشد ، این قضیه می‌تواند برای دیگران آزار دهنده شده و حریم خصوصی آنان را بشکند . همچنین عایق بندی ماشین با عایق صوتی خودرو می‌تواند راه حلی باشد برای داشتن مکالمه‌ ای که شما نمی‌خواهید تمام دنیا آن را بشنوند . به عنوان مثال ، شما می‌توانید با بلندگو تماس‌ های مهمتان را بدون ترس از دادن اطلاعات شخصی ، دریافت کنید .

کاهش نویز خودرو با عایق صوتی

همانطور که می دانید خودروی شما در محیط بیرونی می تواند صدا ها را به گوش شما برساند ، با نصب عایق صوتی خودرو می توانید این صدا های اذیت کننده را تا حدود زیادی کم کنید . برای این کار لازم است مراحل زیر را طی کنید ؛

 • سیستم اگزوز و لاستیک ها را بررسی کنید : بیشتر صداهای بیرونی که به کابین شما می آیند از جاده ، باد و یا خود خودرو می باشند . سیستم اگزوز یک وسیله نقلیه به دلیل اینکه منبع مشکل صدا شناسایی شده است ، بدنام است . چرخ های لاستیک نیز سهم بزرگی در تولید صدا از طریق برخورد با جاده تولید کنند . چیزهای دیگری که باید بررسی شوند تسمه و اتصالات شل خودرو هستند . مراجع فروش عایق صوتی خودرو بر این نکته تاکید می کنند .
 • مهر و موم های آب و هوای مسدود کننده نویز را اضافه کنید : این مهر وموم ها از صدای باد  جلوگیری می کنند ، می توانید آن را به صورت آنلاین و یا در بسیاری از فروشگاه های لوازم خودرو پیدا کنید .
 • پانل خاموش کننده صدا را نصب کنید : پانل های خاموش کننده صدا برای سقف ، دیوارها و درها را می توان به عنوان یک محصول اضافی برای بسیاری از مدل ها خریداری کرد . از طریق اینترنت بررسی کنید و ببینید چه چیزی برای وسیله نقلیه شما در دسترس است .
 • ابزار و تجهیزات خود را ایمن کنید : اگر ابزار و لوازم شما ایمن نباشند ، این چیزی است که در هر حرکت و رفت و آمد خودرو ؛ برای شما سر و صدا ایجاد خواهد کرد .
 • یک پارتیشن اضافه کنید : پارتیشن یکی از کاربردی ترین لوازم جانبی است که می توانید خریداری کنید . این نه تنها شما را از سر و صدای فضای قسمت بار خودرو جدا می کند ، بلکه گرمایش یا خنک کردن کابین را سریع و کارآمد نیز می کند .

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *